Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo březové ČD pro vás!

28.02.2024 07:00

Vyplňte alternativní text Osobností březnového magazínu ČD pro vás je herec Adam Vacula. Znát ho můžete především z úspěšného televizního seriálu Zlatá labuť, kde ztvárnil hlavní roli Petra Kučery. Podílel se ale také na významných zahraničních projektech jako je třeba Jack Rayan (2022) nebo Falcon a Winter Soldier (2021). V loňském roce se objevil ve filmu Bod obnovy. Stále divadelní angažmá má v Divadle pod Palmovkou, kde se objevuje například v dramatu romeo&julie2022. Když zrovna nepracuje, rád se věnuje focení, bojovým sportům a zařizování nového domu. Ten si pořídil společně s partnerkou Veronikou Beskydiarovou alias Besky, která zvítězila v kuchařské soutěži MasterChef. Čím chtěl původně být a jak se mu točí se zahraničními produkcemi? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s Adamem Vaculou.

Také si poslední dny říkáte už aby bylo jaro? S březnem se kromě prodlouženého světla blíží také Velikonoce. Co takhle využít prodlouženého víkendu a vyrazit na výlet. U nás najdete několik tipů, třeba kam vyjet po Čechách pocítit pravé staročeské svátky. Nebo až do německých měst Ludwigslustu a Schwerinu, v rubrice ČD servis vám poradíme, co navštívit a jaké chytit spoje. Zajímavé počtení pro vás může být taktéž rozhovor s lékařem Markem Dvořákem, který na svých sociálních sítích popularizuje práci záchranné služby, svým respektem a zároveň humorným přístupem si získal mnoho sledujících. Železniční téma nám tentokrát představí pařížská nádraží, ze kterých v průběhu let vyrostly honosné paláce a ohromné železniční haly. Přečtěte si o nejstarším nástupišti nebo které pařížské nádraží odbaví denně nejvíce klientů z celé Evropy. Jedno z největších vlakových nádraží najdete také v New Yorku, do tohoto města svobody a vynikající dopravy nás zavede cestopis. A když se vrátíme trochu k těm tradicím, vyzkoušejte naše tradiční české omáčky, vybrat si můžete mezi koprovkou či rajskou. To vše a mnoho dalšího vám přinese březnové vydání ČD pro vás. 

Také v březnovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například vstupenky na festival SETKÁNÍ/ENCOUNTER, voucher na film Nikdy neříkej nikdy nebo knihy o železné dráze. Soutěžit můžete také poukázky do obchodní sítě PONT a Skupinovou víkendovou jízdenku ČD.Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 15. března 2024. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách březnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 18. března 2024.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑