Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo červencové ČD pro vás!

26.06.2024 00:45

Vyplňte alternativní text Osobností červencového magazínu ČD pro vás je herečka a spisovatelka Jana Bernášková. Ačkoliv dle svých slov se považuje spíše za autorku než za spisovatelku. V první řadě je ale herečkou. Mezi její nejznámější role patří kadeřnice Bety v ulici nebo Iveta ve Vyprávěj. V současné době ji můžeme vidět v seriálu Zoo na Primě. Jejím debutovým románem je bestseller Jak přežít svého muže, který se stal tak populární, že napsala další dvě pokračování Coura a koloušek. A zároveň se dočkal filmového zpracování se samotnou Janou v hlavní roli matky Lucie, která řeší trable s muži. Co jí přivedlo k psaní a proč myslí, že jsou její romány tak úspěšné? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s Janou Bernáškovou. 

Tušíte, kolik minut potřeboval nejrychlejší vlak v roce 1925 na cestu z Prahy do Plzně, Českých Budějovic, Brna, Olomouce či Ostravy? Za století vlaky zrychlily o hodiny. V železniční rubrice se můžete ohlédnout do časů našich babiček a dědečků, jak rychle a často se za ně cestovalo. Zpět v čase se můžete také přesunout třeba v Království železnic. Populární centrum pro rodiny nabízí mnoho atrakcí, jako jsou modelová kolejiště, 80 vlakových souprav a mnoho dalšího. Nalistujte ČD servis a přečtěte si, kde expozici najdete a jakou slevu dostanete jako zákazník ČD. Se začínajícími prázdninami se jistě budou hodit tipy z cestovní rubriky. Vyrazte třeba do malebného městečka Tišnov, kde najdete jediný fungující ženský cisterciácký klášter na našem území. Nebo po stopách rodu Pernštejnů obdivovat hrady a zámky, které vznikly z jeho vůle a majetku. Pokud se chystáte vyrazit po Evropě, určitě si přečtěte článek o Včasné jízdence Evropa a získejte tu nejvýhodnější cenu. A trošku Řecka, jedné z nejnavštěvovanějších evropských destinací, si můžete doma navodit skrz tradiční pokrmy. Vyzkoušejte zapečené lilky nebo fazolové kroketky. To vše a mnoho dalšího najdete v červnovém čísle ČD pro vás.

Také v červencovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například voucher na film Jak přežít svého muže nebo jednu z knížek na léto. Soutěžit můžete také poukázky do obchodní sítě PONT a Skupinovou víkendovou jízdenku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 19. července 2024. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách červencového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 22. července 2024.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑