Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo červnové ČD pro vás!

29.05.2024 08:00

Vyplňte alternativní text Osobností červnového magazínu ČD pro vás je herečka a zpěvačka Eva Burešová. Znát ji můžete nejen z hlavních i vedlejších rolí v seriálech na TV Prima, ale také třeba ze soutěže Československo má talent, kde se v roce 2011 probojovala až do finále. Jako zpěvačka má na kontě desítky písní a hudebních klipů. Nedávno oznámila roční pauzu od televize, kterou plánuje věnovat hudbě. V červnu vyhází její druhé sólové album, čeká jí velký koncert a nový muzikál Beetlejuice. Jak zvládá skloubit plný kalendář s partnerem a výchovou dvou dětí a jak se změnil její vztah ke gastronomii, když začala žít s šéfkuchařem? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s Evou Burešovou.

Víte, že Pacific není jen oceán? Pokud jste železniční fanda, jistě vás hned napadne romantická trať kolem Sázavy. A jestli jste dokonce odborník, vybavíte si možná slavný expres s tímto jménem. Jak vznikají taková pojmenování? V tomto případě pochází od Američanů a existují dvě teorie o vzniku tohoto jména. Více se dozvíte v železničním tématu. Pro železniční fandy přinášíme také tipy, kam a kdy vyrazit za největší sbírkou parních lokomotiv a drážní techniky na našem území. Stačí nalistovat ČD servis. V této rubrice se také dozvíte, jak si zpříjemnit cestování o prázdninách s Jízdenkou na léto a projet všechny kouty naší vlasti. Za hranice pak můžete vyrazit třeba do Berlína, za historií, uměním či nočními kluby. Poradíme vám, jak vyzkoušet od každého něco. Cestopis vás zavede do slunečné perly Středomoří, na Maltu. Cestovní téma pak do Berounska, za medvědy, keramikou nebo také na pořádné pěší túry. A s letní sezonou přichází také období grilování, určitě se vám budou hodit naše recepty na kotlekty nebo kuře v kokosu. To vše a mnoho dalšího najdete v červnovém čísle ČD pro vás.

Také v červnovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například voucher na film Madam Web nebo vstupenky do dárkový poukaz do wellness Infinit Sen Senohraby. Soutěžit můžete také poukázky do obchodní sítě PONT a Skupinovou víkendovou jízdenku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 14. června 2024. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách červnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 17. června 2024.

 Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑