Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo dubnové ČD pro vás!

27.03.2024 08:00

Vyplňte alternativní textOsobností březnového magazínu ČD pro vás je jeden z nejlepších českých hokejistů Tomáš Plekanec. Bývalý střední útočník je odchovancem kladenského klubu a od roku 2002 odehrál celkem 16 sezon v americkém NHL. Neskutečných 1001 zápasů absoloval převážně v dresu Montreal Canadiens. Po překvapivém konci hráčské kariéry, který ze zdravotních důvodů oznámil v říjnu loňského roku, se mu splnilo přání zůstat v hokeji. A to v roli asistenta trenéra národního hokejového týmu. Ke sportu vede i své čtyři děti. Rád vyráží na kolo nebo hory a pokud to jde také na cesty do tepla, poznávat svět. Na jaký titul je za svou kariéru nejvíce hrdý a jak se cítí v nové roli asistenta trenéra? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s Tomášem Plekancem.

Je to tady, jaro je tu, teploty rostou, dny jsou delší a s tím přichází snad i více optimismu. Ne každý z nás však snáší tento přechod hladce. Co takhle načerpat energii třeba ve Valašském meziříčí na zámku či v místním wellness? V cestovní rubrice se dozvíte také, na jakých dalších výletech můžete nově načerpanou sílu zúročit. Vyzkoušet můžete také některou ze 6 nejdelších dálkových tras v Česku Via Czechia. Trasy jsou rozdělené na logické úseky a každý si tak může stezku může rozdělit na kratší úseky a zdolávat je postupně podle svých možností. Ke zdolání lze využít i bicykl, v takovém případě se vám jistě bude hodit služba Biketower, díky které můžete levně a bezpečně uschovat kola přímo na nádraží. V rubrice ČD servis vám poradíme, jak s In Kartou ČD navíc získáte slevu. A jestli byste raději vyrazili za naše hranice, přečtěte si náš tip na výlet do Štúrova a Ostřihomi, za termálními prameny nebo dechberoucí bazilikou. Směrem na sever nás zavede cestopis z Kodaně, dánské metropole známé jako ráj cyklistů.  Železniční téma seznámí s lokomotivou typu Atlantic. Přečtěte si o její historii a jaká další pojmenování získala v jiných zemích. A když nám přichází to sluneční počasí, vyzkoušejte jeden z receptů na saláty, které přijdou vhod jako lehčí jídlo se spoustou zeleniny. To vše a mnoho dalšího vám přineseme v dubnovém vydání ČD pro vás.

 

Také v dubnovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například voucher na film Přišla v noci nebo vstupenky do Království železnic. Soutěžit můžete také poukázky do obchodní sítě PONT a Skupinovou víkendovou jízdenku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 19. dubna 2024. Soutěžit můžete zde.

 

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

 

Více už na stránkách dubnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 22. dubna 2024.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑