Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo květnové ČD pro vás!

01.05.2024 00:18

Vyplňte alternativní textOsobností květnového magazínu ČD pro vás je herečka Petra Špalková. Přes to, že se narodila do fotbalové rodiny, zamilovala si už jako malá holka herectví. Již v pěti letech účinkovala v brněnském divadle. Od té doby získala několik ocenění za své výkony a je trojnásobnou držitelkou Českého lva za hlavní ženský herecký výkon ve filmu Jako nikdy a nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli ve snímcích Bába z ledu a Krajina ve stínu. Coby kapitánku na kriminálce ji můžete aktuálně vidět na obrazovkách v seriálu Stíny v mlze nebo ve hře Koza aneb Kdo je Sylvie? na prknech Divadla Bez zábradlí. Co všechno dělá pro to, aby pochopila své postavy a jak stíhá rodinný život s náročnou prací herečky? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s Petrou Špalkovou.
 

Patříte mezi nadšené cyklisty, kteří s krásným počasím vyráží zdolávat kilometry? Pak jistě oceníte květnové číslo plné cyklistiky. Například v rubrice Na cestu najdete tip na cyklovýlet z Chocně do Ústí nad Orlicí. S jakými novinkami přichází v nové sezóně služba ČD Bike, se dozvíte v ČD Servis. Stejně jako to, jakými dobrotami si můžete zpříjemnit cestu vlakem, když navštívíte náš jídelní vůz. A pokud dojete třeba zrovna do Pardubického kraje, nalistujte cestovní témata a načerpejte inspiraci na další výlety, za romantikou do malebného údolí Tiché Orlice nebo za historií Habsburků, kteří nahradili rod Přemyslovců. Když jsme u toho nahrazování, i vozy a lokomotivy jsou postupem času střídany modernějšími a novějšími verzemi. A tak ty staré míří do muzeí. Želzeniční téma vám poradí kam vyrazit obdivovat takové unikátní kousky. Cestopis vás nechá nahlédnout do pravého Mexica, mimo klasické turistické zóny, tam, kde se osobitým způsobem proplétají zvyky starých indiánů s křesťanstvím. A pokud jste milovníci sýrů, nechte se okouzlit našimi sýrovými recepty. To vše a mnoho dalšího vám přineseme v květnovém vydání ČD pro vás.

Také v květnovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například voucher na film Perinbaba a dva světy nebo vláček RAPPA. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Skupinovou víkendovou jízdenku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 17. Května 2024. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde. 

Více už na stránkách květnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 21. května 2024.

 


Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑