Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo únorové ČD pro vás!

31.01.2024 08:54

Vyplňte alternativní text Osobností únorového magazínu ČD pro vás je herečka, dabérka a malířka Michaela Kuklová. Před kamerou se objevuje od svých dvanácti let. Každoročně jí vídáme během vánočních svátků v pohádce O princezně Jasněnce a létajícím ševci, která ji na prahu dospělosti proslavila. Dnes se věnuje především divadlu a její velkou vášní a koníčkem je malování obrazů. Na divadelních prknech jí můžete od podzimu vidět například v komedii Všechno je povoleno, která vznikla na její námět. Veřejně také sdílí svou zkušenost s rakovinou. Jak jí tato nemoc obrátila život vzhůru nohama a co jí drží nejvíce nad vodou? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s Michaelou Kuklovou.

 Víte, kde je nejvíce železničních tunelů v Evropě? Itálie je jimi doslova prošpikovaná jako ementál dírami. Italové jsou pilní a šikovní stavitelé, železnice a tunely v alpách jsou toho důkazem. Nalistujte železniční téma a zjistěte třeba, kdy se na území budoucí sjednocené Itálie rozjela poprvé parní lokomotiva. Jestli často cestujete vlakem Českých drah, měli byste si v rubrice ČD Servis přečíst o odměnách, které můžete získat za ČD Body díky věrnostnímu programu. Nebo jak si zpříjemnit jízdu návštěvou jídelního či bistrovozu. Prozradíme vám, co dobrého si můžete vybrat v jarní nabídce ČD Restaurant. Vlakem můžete dojet třeba do Karlových Varů, nejznámějších a největších českých lázní. Nalistujte cestovní témata a zjistěte, co stojí za to navštívit, kam se vydat na vycházkový okruh nebo v jakém známém českém filmu se Vary objevily. Cestopis nás tentokrát zavede do Norska k nejsevernějšímu bodu Evropy – Nordkappu. A to dobrodružně se stanem a spacákem. A vyzkoušet můžete jeden z oblíbených vídeňských receptů z časů císaře pána. To vše a mnoho dalšího vám přinese únorové vydání ČD pro vás.

 Také v únorovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například voucher na snímek Můžem i s mužem nebo dárkový poukaz do wellness Infinit Sen Senohraby. Soutěžit můžete také poukázky do obchodní sítě PONT a Skupinovou víkendovou jízdenku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 16. února 2024. Soutěžit můžete zde.

 Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách únorového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 19. února 2024.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑